O konkursie

Konkurs Miss Polonia posiada ponad 90-letnią tradycję, a jego laureatki reprezentują nasz kraj podczas konkursów Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. Dla wielu Polek wybory Miss Polonia były początkiem wspaniałej kariery. Idealnymi przykładami są: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Paulina Krupińska i Agata Biernat.
Korona mięta

Patronat Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego objęty jest patronatem honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Dzięki temu Miss reprezentuje swoje województwo podczas wydarzeń promujących region, wspiera charytatywne inicjatywy oraz ma szansę na udział w wyjątkowych projektach. Dzięki tytułowi może też uczestniczyć w półfinale ogólnopolskiej edycji konkursu.
image00389

Sara Pożarlik - Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019

Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 została Sara Pożarlik. Sara ma 22 lata i mieszka we Wrocławiu. Jest studentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym i licencjonowanym kosmetologiem. Jako Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego Sara chętnie angażuje się w liczne akcje charytatywne - jest ambasadorką wrocławskiego Przylądka Nadziei oraz wspiera działania na rzecz wrocławskiego schroniska dla zwierząt.
Korona mięta

Nowoczesne podejście do konkursu!

Podczas wyborów odchodzimy od seksistowskiego postrzegania kobiet. Kandydatki nie występują w bikini - na pokazach prezentują się jedynie w jednoczęściowych strojach kąpielowych. Co ważne, podczas castingów nie obowiązują żadne wytyczne dotyczące wzrostu i wymiarów kandydatek. Uważamy, że piękno każdy może definiować w inny sposób i nie jest ono zależne od posiadania idealnej sylwetki.

Zostań Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020!

Aby wziąc udział w konkursie wypełnij ankietę zgłoszeniową!